התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

ניקיון דירה לפני כניסה

להיכנס לדירה מבריקה ומצוחצחת

כשעוברים דירה כולם רוצים להתחיל מנקודת הפתיחה הטובה ביותר. יש אווירה של חידוש כשמגיעים לדירה אך למרות שאנחנו מקבלים דירה חדשה ויכול להיות גם משופצת, בלי ניקיון איכותי ויסודי לא נרגיש שמדובר בדירה חדשה באמת. ניקיון דירה לפני כניסה יכול לקרות ביתר קלות עוד לפני הכנסת הרהיטים כיוון שכך האזור פנוי וקל לניקוי. בצורה כזו ניתן לנקות את הדירה בצורה יעילה הרבה יותר וזו משימה בדיוק בשבילנו במעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ שמבצעים עבודות כאלו כבר למעלה משני עשורים.

ניקיון דירה לפני כניסה איתנו במעוז

  • ניקיון יסודי של כל סוגי הרצפות
  • ניקיון איכותי של הפאנלים והקירות
  • ניקיון בקיטור ומכונות שטיפה
  • ניקוי שטיחים וספות
  • ניקיון חלונות בכל הגדלים
  • ניקיון של המחסן והמרפסת
  • הדברת מזיקים איכותית ומקיפה
  • ניקיון הגינה וטיפוחה
ניקיון דירה לפני כניסה
ניקיון דירה לפני כניסה

למה חשוב לשים לב בניקיון דירה לפני כניסה?

ניקיון דירה לפני כניסה הוא ניקיון שמצד אחד נעשה בצורה קלה הרבה יותר מאשר דירה רגילה עמוסה בפריטים ומצד שני הוא חייב להיעשות בצורה יסודית מאוד ויחסית מהירה. בדרך כלל חלל ההזדמנויות שיש כדי לנקות את הדירה לפני האכלוס לא גדול ואפילו בן יום אחד כאשר חברת ניקיון מכובדת צריכה להספיק ניקיון יסודי בכמה שעות טובות. זו משימה לצוות עם כוח אדם גדול ומיומן כמו שיש לנו במעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ, כאשר אנו מתחייבים לניקיון מוצלח עם עמידה מדויקת בזמנים שנוחים לכם.

ניקיון בתים גדולים ודירות קטנות

לא משנה באיזה גודל הדירה שלכם, אנחנו בקבוצת מעוז ננקה אותה בצורה מקצועית. לקוחותינו מגיעים מהמגזר העסקי, הפרטי והתעשייתי מכל הגילאים ובכל המצבים, מסטודנטים ועד בנייני משרדים גדולים ויוקרתיים ובתי הורים. כל אחד יכול לקבל את הניקיון שהוא רוצה בלי בעיות כאשר מיטב המכשירים המתקדמים שלנו מבצעים עבודה מהירה ויעילה. מכשירים אלו מבצעים ניקיון יסודי ביותר ויותר מכך, עבודה איכותית שלא יכלה להתבצע באמצעות ידי אדם.

פוליש לרצפה למען רצפה מבריקה

מה שעושה את ההבדל בין ניקיון איכותי שלנו במעוז אחזקה ניקיון ושירותים ע"מ לבין ניקיון רגיל ופשוט היא הערך המוסף, כאשר אחרי ניקיון שלנו הבית שלכם ייראה חדש ומבריק. זאת בזכות שירותי הניקיון המתקדמים שלנו שכוללים גם פוליש לכל סוגי הרצפות או ליטוש מרצות לפי בקשת הלקוח. באמצעות שירותים כאל הרצפה שלכם תבריק ותיראה חדשה ביותר וגם דירות ישנות שהחלטתם לא לשפץ יכולות פתאום להיראות מוארות וחדשות והכול בזכות ניקיון איכותי עם שנים של ניסיון. פוליש לרצפה בניקיון דירה לפני כניסה נעשה ביתר קלות כאשר אין ריהוט שמפריעה לעבודה חלקה.

ניקיון יחד עם הדברת מזיקים

כשמנקים דירה לפני כניסה יש חלון הזדמנויות לבצע כמה מהפעולות החשובות ביותר בצורה קלה ופשוטה יותר כשכל הבית ריק. הדברת מזיקים היא אחת מהפעולות החשובות ביותר שצריך לבצע וכדאי לבצע אותה בדירה החדשה עוד לפני שנכנסים אליה ובצורה כזו אתם בטוחים לחלוטין מנזקי ההדברה הכימית והרעלים שנמצאים על הרצפה. הדברת מזיקים כזו אינה צריכה להירכש על ידכם מבעל מקצוע אחר ואנחנו במעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ מבצעים את כל הפעולות כדי שניקיון הדירה החדשה שלכם יהיה מושלם.

לדירה לפני כניסה נכנסים רק עם מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ

אנחנו בקבוצת מעוז מספקים לכם את הניקיון האיכותי ביותר ולא רק ניקיון דירה לפני כניסה אלא גם ניקיון אחרי שיפוץ, ניקיון שגרתי ושוטף לבתים וגם ללקוחות מהמגזר העסקי והתעשייתי. אתם יכולים ליהנות משנים רבות של ניסיון ומהניקיון הכי מתקדם ואתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום כדי לשמוע על הצעות מחיר ושירותים נוספים.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button