התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

ניקיון הבית

תוכן העניינים

אוהבים לנקות את הבית? תנו לנו לנקות בשבילכם

אף אחד לא באמת אוהב לנקות את הבית וגם אנשים שחושבים שהם אוהבים לנקות למעשה הם אוהבים את התוצר הסופי ולא את הפעולה המתישה שאורכת זמן רב ולא מעט מאמץ. לא כל בית יכול להיות מבריק בניקיון רגיל ובכוח אדם מועט, אך בדיוק כאן אנו במעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ נכנסים לתמונה כדי לעשות את ההבדל. ניקיון הבית שלכם חשוב לנו כאילו היה זה הבית שלנו והעבודה מתבצעת בצורה האיכותית והיסודית ביותר שיש. אנחנו בקבוצת מעוז מציעים מגוון רחב של אפשרויות כאשר מה שנשאר לכם זה רק לבחור.

ניקיון הבית על ידי קבוצת מעוז: מה זה כולל?

  • ניקיון איכותי של כל שטח הבית
  • ניקיון המרפסת, הגג והגינה
  • הדברת מזיקים כוללת ומקיפה
  • ניקיון הפאנלים, החלונות והמדרגות
  • ניקוי שטיחים מקצועי
  • ניקוי של מערכות הישיבה הפנימיות והחיצוניות
  • ניקיון של כל המוצרים כולל מוצרי אלקטרוניקה גדולים
  • שימוש בכל סוגי חומרי הניקיון המתאימים
ניקיון הבית
ניקיון הבית

ניקיון שוטף או במועדים חשובים

אנחנו במעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ מציעים לכם ניקיון שוטף ואיכותי לאורך כל ימות השנה כך הבית שלכם יישאר נקי ומבריק בכל רגע. בצורה כזו תוכלו להיות בטוחים שההיגיינה נשמרת ברמה הגבוהה ביותר ואיכות החיים שלכם לא נפגעת ולו לרגע אחד בגלל רמת הניקיון. ניתן גם לשכור את שירותינו במועדים ספציפיים כחלק מעבודה שגרתית או בנפרד, כמו למשל לפני חגים או לפני ואחרי אירועים שאנו חוגגים בבית כמו חינה, מסיבת יום הולדת, יום נישואין וכולה.

ניקיון הבית בשעות שנוחות לכם

ניקיון הבית שלכם הוא ניקיון שיכול היות בעייתי אם אנחנו נגיע בשעות שאתם עסוקים או רוצים פרטיות. בדיוק בגלל סיבה זו תוכלו לקבוע אלו שעות שרק תרצו כאשר צוות הניקיון שלנו במעוז אחזקה שירותים וניקיון בע"מ יגיע בדיוק בשעות הללו ויבצע עבודה יסודית ויעילה. תוכלו לקבוע את שעות הניקיון למוקדם בבוקר או למאוחר בערב, בסופי השבוע או בתחילת השבוע ובעצם מתי שנוח לכם כדי שהניקיון עמו לא ישפיע עליכם ולא יפריע לכם בשום צורה. תוכלו לבחור לנקות את כל הבית או רק חלק אחד ספציפי וכמובן לקבוע גם את סוג הניקיון.

אנחנו במעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ לא רק מחזיקים צוות אדם מיומן אלא גם דואגים שהניקיון ייעשה בצורה מהירה ויעילה, כך אתם גם תקבלו את המחיר הכי זול ומשתלם שיש בשוק. הניקיון נעשה בכוח אדם מועט יחסית הודות לשימוש בכלים מתקדמים כמו מכונות שטיפה בקיטור, שואבי אבק ייעודיים לניקוי שטיחים, מכונות שטיפה בלחץ מים גבוה וגם פוליש לרצפה. מכונות אלו לא דורשות כוח אדם רב ומנקות בצורה יעילה ביותר את כל מה שיעמוד בדרכן ביסודיות. מכונות אלו משיגות ניקיון יסודי ביותר, טוב יותר מאשר צוות מנקים היה יכול בעבודה ידנית בלבד.

להרגיש בטוחים אצלכם בבית

אנשים רבים חוששים מכניסה של חברת ניקיון לניקיון הבית הפרטי שלהם בגלל שיש כאן סיכון של הבית והפריטים שבתוכו. חשוב לבדוק את תעודת היושר של כל חברה וכמובן שתוכלו להיות רגועים שלנו יש אחת כזו. תעודה זו מלמדת אתכם כלוקחות שלחברה אין אף עובד עם עבר פלילי וכך תוכלו לדעת שמי שמגיע אליכם לבית לנקות, מגיע עם כוונות טובות בלבד ולא יהיה שותף לכל דבר עבירה כלשהו, גניבה או מרמה.
היושרה חשובה לנו ומעגל הלקוחות שלנו רק גדל עם הניסיון וההיכרות האישית עם הלקוחות במרוצת השנים. פנו אלינו עוד היון ונשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא, להצעות מחיר ולבירורים.

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button