התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

ניקיון חדרי מדרגות

תוכן העניינים

אל תנטשו את חדר המדרגות שלכם

גם אם נראה לכם שאתם משקיעים בניקיון, תחשבו איפה אתם בדיוק מנקים. ניקיון איכותי של הבית והחצר אינם מספיקים ובסופו של דבר לדירות של רובנו יש חדר מדרגות שלא נראה כל כך נקי.
חדר המדרגות הוא אחד מהמקומות החשובים ביותר למי שרוצה איכות חיים גבוהה. אמנם ניקוי חדר מדרגות יכול לגרום לבעיות בבניינים רבים, בעיקר ישנים, בגלל נזקי תברואה ומקום שאינו משופץ אך גם בניין חדש לחלוטין יכול להיראות הרבה פחות איכותי ברגע שהוא לא נקי. ניקיון חדרי מדרגות זו לא משימה לדיירים אלא לחברות ניקיון מקצועיות לעבודה שוטפת, כמונו בקבוצת מעוז.

ניקיון חדרי מדרגות בחיפה – קבוצת מעוז עושה את ההבדל

נאנחנו בקבוצת מעוז מבצעים ניקיון חדרי מדרגות כבר שנים רבות למגוון רחב של לקוחות ולא רק לבנייני מגורים רבי קומות אלא לבנייני משרדים ורשויות ממשלתיות שונות. חדר המדרגות הוא אחד מהמקומות שאנשים פחות פוגשים בימינו אך בסופו של דבר לא כולם משתמשים במעלית ולחדר המדרגות יש תפקיד חשוב יותר בבריאות המקום. חדר מדרגות לא נקי לא רק יהרוס את נראות המקום אלא יפגע באיכותו, יכול להוביל אליו מזיקים שונים ולהשפיע על כל הבניין. אף אחד לא רוצה שהאורחים שלו יעלו במדרגות ויראו מדרגות מלוכלכות או קירות קלופים ואנחנו במעוז נדאג שזה לא יקרה.

ניקיון חדרי מדרגות
ניקיון חדרי מדרגות

מה כולל ניקיון חדרי מדרגות?

 • ניקיון חדר המדרגות כולל פוליש למדרגות לפי בקשת הלקוח. אמנם הפוליש לא מבוצע כל יום אך נעשה אחת לתקופה כדי לשמור על מדרגות מבריקות ומצוחצחות. לא כל לקוח בוחר להשתמש בפוליש אך האפשרות הזו קיימת לכל סוגי המדרגות, גם מדרגות פנימיות בתוך משרד או בית וגם חדר המדרגות. פוליש למדרגות גורם למדרגות להיות נוצצות ומבריקות אך מעבר לכך זוהי שגרה בריאה למדרגות שזוכות ליחס הולם כמו כל הבניין.
 • ניקיון של חדר המדרגות יכול להתבצע מתי שנוח לכם. בין אם מדובר על בניין משרדים קטן או בניין רב קומות גדול, הניקיון מתבצע בשעות שנוחות ללקוח. מדוע? בשיא היום אנשים רבים עוברים בחדר המדרגות. מצב כזה יכול להיות בעייתי לשני הצדדים, גם לצוות המנקים שצריך לעצור או להגביל את עבודתו וגם לדיירים או לעוברים והשבים שרוצים לעבור בבטחה בלי סכנת החלקה. במצבים כאלו כדאי לנקות בשעות בהם הפעילות פחותה כמו בצהריים או מאוחר בערב, בהתאם לדרישת המקום.
 • ניקיון של חדר המדרגות הוא ניקיון שחייב להתבצע באופן שוטף. אפשר להזמין
  ניקיון חדרי מדרגות בחיפה
  ניקיון חדרי מדרגות בחיפה

  חברת ניקיון שתגיע לנקות באופן חד פעמי אך בסופו של דבר הניקיון הזה יהיה בטל בשישים מבין כל ימי השנה. כדי לשמור על חדר מדרגות בריא חשוב לנקות אותו באופן שוטף, גם אם לא כל יום אך לפחות כל שבוע. דריכות מרובות בעיקר בחודשי החורף יהפכו את חדר המדרגות למלוכלך מאוד ורק חברה מקצועית לעבודה שוטפת תטפל במקרה בצורה מושלמת.

קבוצת מעוז: הרבה מעבר לניקיון

אנחנו בקבוצת מעוז מציעים לכל לקוח שירותי אחזקת מבנים ולא רק שירותי ניקיון. אם חדר המדרגות שלכם ישן וצריך לעבור שיפוץ אנחנו בקבוצת מעוז נשמח לעמוד לשירותכם. אחזקת מבנים היא לא משימה קלה ואם בעבר היינו רגילים ל-ועד בית שדואג לכל עניינים הבית, כשמדובר על בניינים גדולים מאוד צריך לנטוש את הרעיון הזה ולעבור לחברה מקצועית שתנהל את העניינים.

איתנו במעוז תוכלו ליהנות מכל מה שהבניין שלכם צריך כולל שירותי אחזקה ושיפוץ, הדברה וכמובן ניקיון חדרי מדרגות.
לחדר מדרגות נקי ולאיכות חיים שלא הכרתם פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

לקבלת עבור הצעת מחיר על ניקיון חדרי מדרגות בחיפה חייגו 1700-700-589
בנוסף אנחנו מספקים גם את השירותים הבאים:
 • ניקיון חדרי מדרגות בחיפה
 • ניקיון חדר מדרגות בבית משותף
 • ניקיון מדרגות
 • פוליש לחדרי מדרגות
 • ועוד
מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button