התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

ניקיון לאחר שיפוץ במרכז

תוכן העניינים

ניקיון בכל עת

אם גם אתם לא מהאנשים שמתרגשים לפני ניקיון ולמעשה אתם מנקים כמה שפחו תורק כשחייב, תקופת שיפוצים ללא ספק תהיה מאוד בעייתית עבורכם. גם אם אתם משפצים את אמבטיה, את השירותים, את חדר השינה, את המרפסת או את הבית כולו, תקופת שיפוצים מצריכה ניקיון תכוף ובלעדיו הבית ייראה פשוט זוועה. שיפוצים יכולים להיות מגוונים, למשל הרס של קיר או הקמה של אחד, תוספת קומה, שיפוץ בחדר המקלחת ועוד שלל פעולות שיוצרות אבק רב, פסולת שלא תתנקה מעצמה והרבה רעש. ניקיון לאחר שיפוץ במרכז הארץ הוא עבודה למקצוענים כמונו במעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ ולא רק בגלל העבודה היעילה אלא העבודה החכמה והמקצועית.

ניקיון לאחר שיפוצים במרכז הארץ

  • ניקיון יכול להיות בעייתי בגלל כמה סיבות כאשר הסיבה הראשונה היא פשוט חוסר בזמן. כאשר אנחנו בתקופת שיפוצים אנחנו צריכים להישאר בבית עם בעלי המקצוע שמגיעים אלינו, הבנאים, הצבעים ועוד שלל בעלי מקצוע תלוי בסוג השיפוצים שאנו מבצעים, וגם ככה מתבזבז לנו זמן עבודה יקר מאוד. ברגע שהשיפוצניקים מסיימים את עבודתם, גם אם נרצה לחזור לשגרת חיים תקינה לא נצליח כשנגלה שהמטבח כולו מכוסה באבק, הספות אבוקות מאוד והרצפה מלאה בפסולת. חתיכות קיר קטנות שנפלו, צבע שמרוח על הרצפה ועוד שלל אלמנטים לא נעימים שדורשים לשים את הניקיון לאחר שיפוץ במרכז העניינים.
  • בשכירת שירותיה של חברת ניקיון מקצועית לא רק שלא תצטרכו להתאמץ אלא גם לא תצטרכו לדאוג. החברה תקבע עמכם את לוח זמני הניקיון וכך אפילו לא תצטרכו לתזכר אותם להגיע, רק אם תרצו לוודא בתור התחלה שהעבודה באמת מתבצעת. צוות ניקיון מקצועי יגיע אל ביתכם וינקה אותו לפי מה שנקבע מראש, בסוף כל יום שיפוצים או כמה פעמים ביום. כך גם בתקופת השיפוצים תוכלו לשהות בבית שלכם בלי להרגיש רגשות אשם על השיפוצים שנכנסתם לתוכם מרצון ובלי לפגוע באיכות חייכם.
ניקיון לאחר שיפוץ במרכז
ניקיון לאחר שיפוץ במרכז

ניקיון עם מכשירים מתקדמים ויעילים

כשאתם מנקים לבדכם, ניקיון לאחר שיפוץ במרכז הארץ, בצפון ובדרום, אורך זמן רב לא רק בגלל חוסר הידע שלכם בעולם הניקיון ולא רק בגלל עצלות, אלא כי אתם פשוט משתמשים בכלים ביתיים שהעבודה עמם נמשכת זמן רב. חברת ניקיון מקצועית מגיע עם ציוד ניקיון מתקדם כמו שואבי אבק יעילים או מכונות שטיפה זעירות וכל אלו כדי שהניקיון יימשך מינימום זמן כדי לתת לכם מקסימום זמן לשהות בביתכם אחרי שבעלי המקצוע כבר עזבו. ניקיון לאחר שיפוץ הופך להיות יעיל מאוד עם הימצאותם של צוות ניקיון מנוסה עם ציוד מתקדם שבסוף השיפוצים יבריק הכול מחדש עם פוליש לרצפה וחומרי ניקוי איכותיים.

השלכת פסולת אוטומטית

אחת מהבעיות הנפוצות יותר שעולות בתקופות שיפוצים היא השלכת הפסולת הרבה שנוצרת. הפסולת יכולה להגיע מקרטונים שהעמיסו בעזרתם את הבלטות עד לביתנו או אריזות של אביזרים שהתקנו במקלח תאו על הקיר. זה לא נעים לאסוף את כל הפסולת הזו וחברת ניקיון תבצע את הניקיון באופן שוטף בלי מאמץ בכלל ובמחירים הוגנים.

הבית נראה בלגן אחד גדול? אנחנו כאן בשבילכם

מאז 1997 אנחנו בחברת מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ נותנים את השירות הטוב ביותר עבור אלפי לקוחות. אם אתם בתקופת שיפוצים, אם אתם צריכים ניקיון יסודי לפני החגים או שאתם מחפשים חברה שתנקה ביסודיות את המשרד או העסק לאחר שעות הפעילות כדי לחסוך בזמן עבודה, אנחנו ניתן לכם את הפתרונות הטובים ביותר עם הציוד המתקדם ביותר וצוות ניקיון מקצועי. המקצועיות בכל סוגי הניקיון החל מניקוי שטיחים, תריסים ועד פוליש לרצפה הם המקצועיות שלנו ויחסי אמינות ומהימנות לאורך שנים. להצעת מחיר, שאלות נפוצות וכל בעיה פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button