התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

ניקיון מדרגות

תוכן העניינים

ניקיון מדרגות זהיר ויסודי

יש אזורים בבית שמנקים יותר ויש אזורים בבית שמנקים פחות. גם אם זה נשמע לכולנו כמו דבר שלא אמור לקרות זה קורה ועוד איך וכשאנחנו מטאטאים ושוטפים את הבית יש אזורים שאנחנו כלל לא נוגעים בהם, אולי פעם בכמה חודשים. ניקיון של המדרגות יכול להיות ניקיון בעייתי כיוון שניקיון לא זהיר יכול לגרום לנפילות של עובדים או משפחה ובמקרים מסוימים יכול להיות קשה ביותר. אך אם שומרים על הזהירות ומבצעים את העבודה כמו שצריך, גם המדרגות בבית או בעסק יכולות להישמר נקיות ומבריקות.

למה כל כך חשוב לנקות המדרגות?

בבתים פרטיים וגם בדירות גדולות, בנייני משרדים ואפילו בעסקים כמו מסעדות וחנויות בגדים, המדרגות הן תמיד הנקודה הבעייתית. לכולנו קרה שעלינו בסניף של מקדונלדס לקומה למעלה וראינו שהמדרגות לא כל כך נקיות. בחנויות בגדים בדרך כלל יש חלוקה לגברים ולנשים ובדרך כלל אזור אחד נמצא בחלק עליון וגם שם המדרגות לוקות בחסר. מצבים כאלו לא עושים לרושם הראשוני טוב ומעבר לכך יכולות להוות סיכון גדול בגלל שלכלוך רב יכול לגרום להחלקה. אם כבר מנקים את כל האזור אסור לשכוח את המדרגות ותאמינו לנו שעם צוות מנקים מוכשר כמו שלנו בקבוצת מעוז, גם המדרגות שלכם יקבלו את מה שמגיע להן.

ניקיון מדרגות
ניקיון מדרגות

איך מנקים מדרגות בצורה נכונה?

  • ניקיון מדרגות צריך להיעשות באותה צורה כמו ניקיון של כל משטח אחר, לפי סוג המדרגות, אך בזהירות יתרה. מדובר על ניקיון שיכול להיות מסוכן במידה והוא לא מתבצע בצורה מחושבת שכוללת את כל אמצעי הבטיחות כמו שילוט נכון או חסימת המעבר לחלוטין. זהו הדבר החשוב ביותר שכל מנקה מוכשר של קבוצת מעוז יודע, כשמנקים מדרגות שומרים על הבטיחות לפני הכול.
  • אחרי שדאגנו שאף אחד לא יעבור במדרגות חשוב להתחיל בטאטוא מאסיבי. המדרגות צוברות אבק רב במהלך הדריכות הרבות של בני הבית או לקוחות העסק ולכן יש צורך להסיר את השכבה הזו. לאחר מכן יש צורך להשתמש בחומרי שטיפה מיוחדים שיבריקו את השכבה שנדבקה כאשר במשך שנים רבות של דריכות והצטברות לכלוך, גם המדרגות הכי ישנות יחזרו לצבען המקורי.
  • ניתן לנקות את כל סוגי המדרגות באופן יסודי. יש מדרגות שעשויות מפרקט ומדרגות שעשויות מריצוף. יש מדרגות מעץ ויש מדרגות ממתכת. גם מדרגות אבן נפוצות מאוד כאשר בדרך כלל הן מדרגות חיצוניות אך גם הן יכולות להתנקות בלי בעיות. אנחנו בקבוצת מעוז דואגים לניקיון מדרגות חוץ ופנים בכל הטכניקות המתקדמות כולל שיטות ניקוי שכוללות קיטור ומים בלחץ גבוה וכמובן פולי לרצפה שמתאים גם לסוג המדרגות.

ניקיון חדר המדרגות כולו

כמובן שאנו בקבוצת מעוז לא דואגים רק לניקיון המדרגות עצמן אלא לכל מה שמסביב. כדי שהבית ייראה מצוחצח ומבריק יש צורך לנקות את כל חדר המדרגות יחד עם הכניסה. בניינים רבי קומות בעייתיים מאוד עם ניקיון חדר המדרגות שנהיה גדול משנה לשנה ככל שהבנייה הופכת להיות יותר ויותר גבוהה. בניין מגורים בן 20 קומות חייב חברה גדולה שיכולה לספק ניקיון שוטף ואיכותי ולא כל אחת יכולה לעמוד בזה. אנחנו במעוז עם יותר מ500 עובדים יכולים לעבוד בכל משימה וכמות הלקוחות העצומה שלנו מהמגזר הציבורי והפרטי הם הקבלות הטובות ביותר.

ניקיון של חדרי מדרגות וניקיון לקראת חגים, ניקיון לפני כניסה לדירה חדשה וניקיון אחרי שיפוץ ולפני אירועים, כל אלו נשמעים לכם כמו ניקיונות קשים וארוכים אך במקום להתאמץ, חייגו אלינו לקבוצת מעוז ונשמח להראות לכם שהמשימה פשוטה כשעושים אותה מקצוענים. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

לקבלת הצעת מחיר עבור ניקיון מדרגות חייגו 1700-700-589
מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button