התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

עגלת ניקיון

תוכן העניינים

חשוב לכם לשמור על הניקיון במקום ציבורי, מבלי ליצור הפרעות מיותרות? מחפשם מתקן שיעזור לכם לייעל את תהליכי העבודה?

עגלת ניקיון – זה הפתרון!

חברת מעוז אחזקה וניקיון מספקת מגוון רחב של שירותים בתחום הניקיון, ומקפידה לעשות שימוש במתקנים מותאמים, שמייעלים את תהליכי העבודה. שימוש בעגלת ניקיון הינו דוגמה בולטת למקצוענות הגבוהה שלנו.

עגלת ניקיון
עגלת ניקיון
להצעת מחיר ולהזמנת שירות חייגו אלינו למספר 1-700-700-589

מדוע חשוב להשתמש בעגלת ניקיון?

  • כל החומרים וכלי הניקיון נמצאים בהישג יד – המתקן עוצב בצורה כזו שבה לכל חומר ניקוי ולכל מטלית יש את המקום שלה. בצורה זו, עובדי הניקיון נהנים מגישה נוחה לכל חומר או כלי עבודה הדרוש להם.
  • שמירה על הבטיחות – יש לזכור כי ניקיון עלול לסכן את העוברים והשבים בצורות שונות – רצפה רטובה ומחליקה, חומרי ניקוי שנשפכים בטעות ועוד. עגלת ניקיון מעניקה בסיס איתן לכל כלי הניקיון, וכך מצמצמת משמעותית את החשש ממים או מחומרי ניקוי שנשפכים בצורה לא מבוקרת ומסוכנת.
  • נמנעים מהפרעות מיותרות – תתארו לכם שאתם נכנסים לבניין משרדים, ובכניסה אליו מפוזרים בקבוקים, מטליות ומגבים… אין ספק שהמראה אינו נעים, והוא עלול אף להוות מכשול לתנועת אנשים. עגלת ניקיון מאפשרת לרכז את כל הדברים הללו במקום אחד,ובכך נחסכת הפרעה מיותרת לעוברים והשבים.
  • חיסכון בזמן – מכיוון שכל המוצרים נמצאים בהישג יד, ניתן לייעל את תהליכי העבודה, וכך המבנה הופך להיות נקי יותר בתוך פרקי זמן קצרים יותר.

חברת מעוז שירותי ניקיון שמה לה למטרה לשרת את לקוחותיה בנאמנות וביעילות. לצורך השגת מטרה זו החברה עושה שימוש במתקנים ייעודיים, ובונה תהליכי עבודה נכונים. אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה, ומשרתים אתכם בנאמנות.

להצעת מחיר ולהזמנת שירות חייגו אלינו למספר 1-700-700-589
מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button