מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ- שירותי ניקיון
 
 
 
 
 
4.5
7 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2594082
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פוליש

 
 
 
 
קבוצת מעוז - חברת ניקיון, אחזקה ושירותים בע"מ מספקת שירותי ניקיון היקפיים עבור לקוחות פרטיים, בעלי משרדים, מוסדות, ארגונים, בעלי דירות ועוד.

אלה רק חלק מהיתרונות שיש לקבוצת מעוז להציע לכם:

  • שירות אדיב ומקצועי
  • שירותי ניקיון בכל רחבי הארץ
  • מבחר פתרונות ניקוי לבית ולמשרד
  • צוות ותיק בעל 17 שנות ניסיון
 
 
 
פוליש
 
 
 
 
 
 
הרצפה נראית מלוכלכת? הרצפה שלכם לא מבריקה כמו פעם? זה הזמן להעניק לרצפה שלכם שירות ניקוי מקצועי בפוליש!
 

טיפול פוליש לכל סוגי הרצפות

לא משנה כמה משקיעים בקרצוף וניקוי הרצפה, יש דברים שחומר ניקוי רגיל, פשוט לא יוריד ולא יעשה את העבודה. אז אם רוצים לתת לרצפה מראה מבריק, להחזיר עטרה ליושנה, ולהשיב לרצפה את צבעה המקורי, יש צורך בטיפול מעמיק יותר. לשם כך אנו מספקים שירותי פוליש מגוונים לכל סוגי הרצפות.

  • שירותי הפוליש שלנו מתחלקים לשני סוגים עיקריים: פוליש ווקס ופוליש קריסטלי.

פוליש ווקס

פוליש ווקס הוא ניקוי בעמוק המשלב מריחת שכבת חומר מבוסס שעווה, המגןעל הרצפה מפני שחיקה

פוליש קריסטלי

פוליש קריסטלי נעשה באמצעות מכונה מיוחדת להחלקת ושיוף הרצפה באמצעות קרצוף בלחץ. מכונת הפוליש הקריסטלי מאפשרת לנו לבצע ניקוי עמוק ויסודי של הריצוף תוך מספר שעות. כמו כן, בפוליש מסוג זה, במקום מריחת הווקס, יש עבודת גימור קריסטלי רב שכבתי החודר לתוך הריצוף באמצעות חום, וכך מושגות רצפות נוצצות ומבריקות כמראה.

ליטוש יהלום לשיש

לניקוי השיש יש חשיבות יתרה, כאשר יש צורך בשמירה על אזור עבודה נקי כאשר אנחנו מכינים אוכל או שתייה. מעבר לכך, מראה שיש נקי ומבריק עושה חשק לבישולוגם יוצר הרגשה נעימה יותר בקרב האורחים שסועדים אצלנו. לשם כך אנו מציעים שירותייחודי של ניקוי בשיטת פוליש בליטוש יהלום שינקה ביסודיות וירשים את האורחים.

קרצוף מיוחד לגרניט

ברוב המטבחים הביתיים וכן במטבחונים המשרדיים, במתקינים אבן גרניט למשטחהעבודה שעל יד הכיור. בנוסף, השימוש בחומר זה נפוץ גם במרצפות. על מנת להעניק לאבןהגרניט מראה נקי ומבריק, יש לנקות באמצעות שיטות קרצוף וחומרים ייעודיים. לכן, אנו משתמשים במכונות פוליש המסבנות את האריחים עם מברשות מיוחדות המקרצפות את כל שיירי הלכלוך העתיקים שהצטברו לאורך בחריצי הרצפה.

 
יש לכם שאלות נוספות לגבי השירות המבוקש? התקשרו אלינו, נשמח לענות על כל שאלותיכם ולהתאים לכם שירות ניקיון בפוליש שיתאים לרצפה שלכם!
1-700-700-589
 
פולישפוליש
פוליש קריסטליפוליש קריסטלי
פוליש לדירהפוליש לדירה