התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

פוליש בחיפה

תוכן העניינים

פוליש בחיפה
פוליש בחיפה

הכל על שירותי פוליש בחיפה

תושבי חיפה יכולים כיום ליהנות משירותי פוליש וניקיון ברמה הגבוהה ביותר. המטרה של פוליש בחיפה היא בין היתר לבצע פעולת גימור הגורמת להחלקה של פני השטח. פוליש אחראי על ליטוש מרצפות וכל סוג והוא יכול לשנות לחלוטין את המראה של חלל פנים או חוץ. בנוסף, בעזרת ליטוש ופעולות פוליש מקצועיות אפשר ליצור שטח עם החזרת אור מלאה ופיזור נמוך – בדיוק כמו מראה.

על מנת לבצע פוליש בחיפה יש צורך בליטוש מכאני ושפשוף של פני השטח בגרגרים של חומר קשה. בנוסף, ישנו ליטוש שאינו מתבצע בצורה מכאנית. במקרים אלו משיגים את התוצאות הרצויות עם ליטוש בעזרת חומר איכול או לייזר.

סוגי פוליש למרצפות

חברת ניקיון מקצועית שמתמחה פוליש בצפון תדע להציע בחירה בין סוגים שונים של פוליש למרצפות בחיפה ובכל עיר אחרת בארץ:

א. פוליש וקס – זו פעולה שלקרצוף מרצפות על ידי מכונה ייעודית וסקוץ' ברייט. בשלב הראשון מבצעים ניקיון שלהדירה, המשרד או החלל ואף מייבשים לחלוטין את השטח. בשלב השני מורחים פוליש ווקס, שהוא חומר ציפוי לרצפות. בשלב השלישי עובדים עם מכונת הפוליש וסקוץ' ברייט על מנת לבצע את הליטוש הדרוש.

ב. פוליש קריסטלי – בפעולה הזו מדגישים הליך מגנזיום הגורם להברקה לחדור אל תוך המרצפות. במילים אחרות, פוליש קריסטלי נחשב עמיד יותר אולם חשוב לבצע אותו בצורה נכונה. בתהליך העבודה על פוליש קריסטלי מחדירים את החומר למרצפות לאחר חימום השטח בעזרת מכונה וצמד פלדה.

ג. פוליש אקרילי – זהו תהליך בו מצפים את המרצפות בחומר אקרילי אנטי סטטי. פוליש אקרילי נחשב עמיד בפני שריטות, חבלות או כימיקלים. הוא מתאים למפעלי תעשייה או מחסנים ולעיתים משתמשים בו גם בדירות ובתים. פוליש אקרילי כולל שורה ארוכה של תכונות מיוחדות העולות בקנה אחד עם צרכי התעשייה והמקומות הציבוריים.

פוליש בצפון
פוליש בצפון

מתי מבצעים עבודות פוליש בצפון?

בשנים האחרונות עלה בצורה משמעותית הביקוש לעבודות פוליש בחיפה, במרכז ובדרום. ראשית, הסיבה לכך היא העלות המשתלמת של הפוליש בהשוואה להחלפת מרצפות. אפשר לרענן את מראה החלל עם פוליש וקס, פוליש קריסטלי או אפילו פוליש אקרילי ולהימנע מהוצאות של עשרות אלפי שקלים.

שנית, הפוליש מעלה את רמת החיים ויש לו משמעות אסתטית שקשה להתעלם ממנו. הוא מותיר חותם על המרצפות ואינו דורש שום סוג של תחזוקה. הפוליש הוא פתרון נהדר למרצפות שחוקות, ישנות או חדשות. אפשר ליישם אותו לפי דרישות הלקוח ובמחיר אטרקטיבי יחד עם חברות ניקיון המתמחות בתחום. את פוליש הקריסטל לדוגמא מיישמים על רצפות מסוג אבן ושיש, אך סוגי הפוליש האחרים יכולים להתאים גם למרצפות שונות.
בחברת מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ מציעים פוליש בחיפה במחיר משתלם. השאירו פרטים באתר או חייגו למספר1-700-700-589 ונתאם מולכם פגישת ייעוץ.

פוליש בחיפה
פוליש בחיפה
מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button