התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

פוליש במרכז

תוכן העניינים

כמה פעמים יצא לכם לנקות את הבית ולקוות שהרצפות יהיו מבריקות ומנצנצות כמו בפרסומות בטלוויזיה, אך לא כך היה? זה לא קורה רק לכם, זה קורה לרבים, הבעיה היא שאתם צריכים פוליש לרצפה כדי להשיג את המראה הזה ואין שום דרך אחרת. יש חברות רבות שיכולות לספק פוליש במרכז לבית או לעסק שלכם ואנו במעוז שמחים להסביר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת!

כיצד לבצע פוליש בצורה איכותית?

פוליש במרכז
פוליש במרכז

חברת ניקיון ופוליש במרכז יכולה לספק לכם את הבית הכי מבריק שיכולתם לדמיין. צריך לבחור חברה מנוסה שיודעת מה היא עושה כיוון שלא כל פוליש נגמר בטוב. יש כל מיני חברות לא מנוסות שלא מבינות ששיוף לא נכון של הרצפה, כמתבצע בפוליש, יכול גם להרוס. השיוף הוא השלב ההתחלתי של הפוליש כדי להסיר את השכבה העליונה, לאחר מכן נמרחת שכבה של וקס או קריסטל לבחירה, כדי שיהיה את הברק וההגנה על הרצפה כנדרש.

מה טוב בפוליש לרצפות?

  • פוליש לרצפות מספק לבית ולעסק מראה מבריק. המראה הזה חשוב הרבה יותר ממה שנדמה לכם וגם אם נראה לכם שזה לא הבדל גדול, מדובר בהבדל עצום ורואים את השינוי הגדול רק אחרי ביצוע פעולת הניקיון. בתמורה למחיר לא יקר במיוחד תוכלו להרים את עיצוב הבית לרמה הרבה יותר גבוהה ממה שנדמה לכם וכל זה בלי מאמץ מצדכם. פוליש לרצפות היא פעולה זולה מאוד, כך גם פוליש וקס – לכן מומלץ לבדוק אל מול החברה.
  • פוליש לרצפות הוא לא רק עניין עיצובי. הפוליש יכול להסיר את כל הכתמים שיש לכם על הרצפה, גם אלו שחשבתם שלא יצאו לעולם ובכך להפריח את המראה בבית מחדש. יש כתמים עיקשים שנדבקים לרצפות ואי אפשר להסיר אותם בשום דרך אחרת ורק הפוליש על ידי השיוף יכול לסייע.
  • הפוליש גם שומר על הרצפה לאורך זמן. מריחת החומרים הקריסטליים או הווקס על הרצפה מונע ממנה את השריטות ולמעשה גם מעלים את כל השריטות הקיימות. כך למעשה הרצפות נראות הרבה יותר מרשימות וממש כמו חדשות. הפוליש יכול להתאים לכל רצפה ואנו במעוז יכולים לספק לכם אותו כל עת עם הסברים מפורטים על כל מה שתרצו לדעת!
מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button