התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

פוליש לבתים

פוליש לבתים
פוליש לבתים

קבוצת מעוז מספקת טיפול מקצועי של פוליש לבתים!

מעת לעת, אתם מעוניינים לקבל טיפול מיוחד של פוליש לבתים שלכם. המהות של טיפולי הפוליש זה לא רק לנקות את הריצוף – אלא גם לדאוג שהוא יהיה מבריק ממש. כמובן שיש סוגים שונים של טיפולי פוליש

החל שמטיפת הרצפה על מכונת פוליש, ועד שימוש בפוליש קריסטלי שיגרום לה להבריק. כך או כך, יש לכם כתובת אחת לטיפולים הללו – וזו קבוצת מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ. לקבוצת מעוז ניסיון של שנים ארוכות בביצוע טיפולי פוליש לבתים, ורק אצלה תוכלו לדעת שהמקצועיות- היא באמת הערך המוביל.

כל היתרונות של פוליש לבתים של מעוז

  • כל סוגי הפוליש – בקבוצת מעוז, אנחנו מספקים מגוון רחב מאד שלטיפולי פוליש לבתים. בין השאר תוכלו להזמין מאתנו טיפולי פוליש וקס, טיפולי פוליש קריסטל, ליטושי יהלום למשטחי שיש, וכן טיפולי קרצוף מיוחדים למשטחי גרניט. כל הטיפולים הללו יכולים לדאוג לקרצוף והברקה של משטחים שונים בבית – עם שימשו בחומרי הניקיון הייעודיים ומכונות הפוליש שמותאמות לכל עבודה באופן אישי.
  • המלצה וליווי מקצועי – לא יודעים באיזה טיפול פוליש אתם צריכים לבחור? אצלנו בקבוצת מעוז אנחנו לא רק מבצעים – אלא גם חושבים. צוות המומחים שלנו ילווה אתכם מהרגע שבו תצרו אתנו קשר. אנחנו נבין מהם המשטחים שדורשים את טיפול הפוליש, ונסביר לכם מהו הטיפול הטוב ביותר ועם איזה ציוד נעבוד, כך שאתם לא תצטרכו לדאוג בנוגע לבחירה.

והרצפה תמיד מבריקה!

למותר לציין כמובן, שבעזרת קבוצת מעוז, טיפולי פוליש לבתים שלכם יהיו באמת ברמה אחרת. אנחנו נוכל לספק לכם את השירות בכל תדירות שתראו לנכון, כאשר המנקים שלנו הם אנשי פוליש מקצועיים שמתמחים בטיפולים הנ"ל.

לקבל פרטים נוספים, אתם מוזמנים להשאיר פרטיכם תחת לשונית צור קשר, או ליצור קשר בטלפון 1700-700-589.

פוליש לבתים
פוליש לבתים

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button