התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

פוליש לדירה

תוכן העניינים

פוליש לדירה
פוליש לדירה

מעוניינים לחדש את מראה הרצפה בבית שלכם? מחפשים חברה מקצועית שתספק לכם את השירות הדרוש? חברת מעוז החזקה וניקיון מספקת שירותי פוליש לדירה, ומעמידה לרשותכם את מיטב החומרים והמכונות בתחום.
להצעת מחיר עבור פוליש לדירה ולהזמנת שירות חייגו אלינו למספר 053-238-2676

פוליש לדירה – כל לקוחותינו נהנים מיתרונות רבים:

  • התאמה טובה של סוג הפוליש לסוג הרצפה
  • מכונות מתקדמות
  • צוות עובדים מיומן ומקצועי
  • עמידה קפדנית בלוחות הזמנים ובדרישות הלקוח

מה פוגע במרצפות הבית?

רצפות הבית נשחקות במשך הזמן, ולכך סיבות רבות. בראש ובראשונה מדובר בנזקים מצטברים כתוצאה משימוש בחומרי ניקוי לא נכונים. כך למשל, שימוש באקונומיקה משפיע לרעה על רצפת גרניט פורצלן. מעבר לזאת, חשיפה ממושכת לשמש, הכתמה, הליכה בנעליים, נפילה של חפצים כבדים ועוד תופעות רבות מהסוג הזה אינן עושות חסד עם הרצפה. כל הנזקים הללו הינם טבעיים ובלתי נמנעים, ולכן כל רצפה צפויה לאבד את המראה המקורי שלה.

סוגי פוליש לדירה

כיום ישנם שלוש הסוגים מרכזיים של פוליש:

  • פוליש קריסטלי – סוג זה של פוליש מתחיל מקרצוף הרצפה, והסרה של השכבה העליונה שלה, וביחד איתה כתמים, לכלוך ואפילו סדקים קטנים. בשלב השני מחדירים לרצפה חומרים התורמים למראה מבריק וחדש של הרצפה. לסיום מורחים שכבה של סילר, המגנה על הרצפה ושומרת עליה מפני חדירה של חומרים מזיקים.
  • פוליש וקס – סוג זה של פוליש הינו מהשיטות הפשוטות ביותר לחידוש הרצפה, והוא כולל מריחה של שעווה מיוחדת על הרצפה. החומר הזה מצמצם את הנזקים הנגרמים לריצוף, ומעניק לרצפה מראה זוהר ואחיד. עם זאת, פוליש זה נשחק מהר יותר יחסית לסוגים האחרים.

בנוסף, קיים גם פוליש אקרילי, המתאים במיוחד למרצפות אבן ושיש, אך הוא כמעט ואינו נמצא בשימוש כפול יש לדירה, ונהוג יותר להשתמש בו במבנים הומי אדם.

הבחירה בין סוגי הפוליש נעוצה בראש ובראשונה בסוג הרצפה הזקוקה לחידוש. התאמה לא טובה של סוג הפוליש עלולה לא רק שלא להועיל, אלא אפילו לגרום לנזקים משמעותיים לריצוף. לחברת מעוז אחזקה וניקיון יש את כל הדרוש כדי לחדש את הרצפה שלכם ולהחזיר לה את המראה המקורי שלה.

מעוניינים בפוליש לדירה?
להצעת מחיר ולהזמנת שירות חייגו אלינו למספר 053-238-2676
פוליש לדירה
פוליש לדירה
מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button