התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

פוליש לרצפה השוואת מחירים

תוכן העניינים

הפעולה שעושה את ההבדל

אנשים רבים מסתכלים על אולמות תצוגה, מוזאונים ובניינים מפוארים ולא מבינים איך הם כל כך מבריקים. יש משהו טבעי שמושך אותנו אל הברק הזה כאשר הברק משדר יוקרה וניקיון איכותי ביותר ותתפלאו לשמוע שגם אתם בבית יכולים להרוויח רצפה מבריקה לא פחות. אנחנו בקבוצת מעוז נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת לניקיון יסודי שכולל גם הברקת רצפות ופוליש מכל הסוגים. פוליש לרצפה מספק לכם חוויית ניקיון אחרת ואתם יכולים להיות בטוחים שהבית שלכם ייראה הכי נקי שיש.

מה זה פוליש לרצפה?

מלאכת הניקיון יכולה להיות מאומצת אך לא משנה עד כמה ננקה משטחים מסוימים הם לא יוכלו לקבל את הברק שהיה להם בהתחלה. נזקי הזמן והלכלוך הרב שנדבר למרצפות משפיעים לשלילה על כל סוגי הרצפות ולא רק ריצוף אלא גם אבן, פרקט ושיש. בסופו של דבר השכבה העליונה והדקה שנדבקה לרצפה יכולה לרדת רק באמצעות פוליש לרצפה. מכונה הפוליש דואגת להסיר את השכבה הזו ולאחר מכן ניתן למרוח עליה שכבת וקס או שכבה קריסטלית בהתאם לסוג הרצפה, כך שהיא תיראה מבריקה. לפני שרוכשים שירותי פוליש לרצפה השוואת מחירים מתבקשת ואנחנו בקבוצת מעוז מתחייבים למחיר המשתלם ביותר.

פוליש לרצפה בצורה שקולה ומשתלמת

  • מכונות פוליש הן מכונות יקרות שיכולות להגיע למחירים של שבעת אלפים ושמונת אלפים שקלים. גם המכונה הזולה ביותר תעלה יותר מאלפיים שקלים ולא רק שהעלות המכונה גבוהה מאוד גם אופי השימוש לא כל כך פשוט. יש צורך להתאים את סוג הפוליש לסוג הרצפה ולבצע עבודה מיומנת מה שניתן לקבל רק דרך חברה מקצועית כמונו בקבוצת מעוז. זו הסיבה שבדרך כלל אנשים שרוצים לבצע פוליש לרצפות שלהם נעזרים בחברה שנותנת את השירות כאשר המחיר צריך להיות הולם בהתאם לשטח ובהתאם למצב הרצפה.
  • לפני שסוגרים על שירות של פוליש לרצפה השוואת מחירים חייבת להגיע. השוואת מחירים דרך עמודי האינטרנט והשוואת מחירים דרך הצעות מחיר טלפוניות יכולות להציע לכם מחירים הרבה יותר זולים. פוליש לרצפה אמור לעלות בין 15 ₪ למטר קבוע ל20 ₪ כאשר ההבדל נתון בסוג הרצפה ובמצבה. כך למשל רצפות פרקט לא תמיד יעלו כמו רצפה שעשויה ממרצפות, כאשר גם מרצפות ישנות ובמצב גרוע מאוד יזכו למחיר גבוה יותר ממרצפות רגילות ויחסית חדשות.
  • לפוליש לרצפה השוואת מחירים יכולה להיות קריטית בעיקר כשמדובר בשטח גדול. גם אם אתם מנקים את הבית ששטחו 50 מטר רבוע, דירה קטנה באופן יחסי, תוכלו לחסוך כמה מאות שקלים אם תורידו את המחיר בכמה שקלים למטר. אין לכם מה להתווכח אלא פשוט לבצע סקר שוק שיסביר לכם מי החברה הכי כדאית. חשוב לזכור שעדיין שירות טוב יעלה לכם כסף וחשוב להיזהר מחאפרים.

פוליש לרצפה השוואת מחירים – כך תימנעו מחובבנים

אחד הדברים הכי בעייתיים היא ליצור קשר עם חברה חובבנית בלי לדעת מכך. לא כל אדם יוכל לזהות מי חובבן ומי מקצועי ולמרות שחברות רבות כמונו בקבוצת מעוז מציגות אתר אינטרנט שמספר על מגוון הלקוחות, שנות הפעילות עתירות בניסיון וכל השירותים הכי מתקדמים, יש חברות שפשוט יציעו מחיר נמוך יותר שיכול לקנות כל לקוח. אמנם זה לא דבר שלילי לאהוב מחירים נמוכים אך חשוב מאוד לשים לב לדרך בה החברה מתייחסת ללקוחות ובאמינות שלה. אם תקבעו עם החברה ביום שישי בעשר בבוקר והיא תגיע בשעתיים איחור, הזמן שתפסידו לא שווה את המאתיים שקל שחסכתם, ודאי לא עבודה לא איכותית שלא תספק אתכם.
לפוליש לרצפה במחיר המשתלם ביותר עם צוות מקצועי עתיר בניסיון, פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

פוליש לרצפה השוואת מחירים
פוליש לרצפה השוואת מחירים
מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button