התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

פוליש לרצפה ישנה

תוכן העניינים

אל תתייאשו מהרצפה הישנה

גם אם יש לכם דירה מאוד ישנה ואתם מחליטים שאתם מבצעים ניקיון טוטאלי כדי להחזיר עטרה ליושנה, אתם תצטרכו עזרה ממקצוענים. צוות ניקיון מקצועי יכול להשיג תוצאות שמשפחה לא יכולה להשיג ולא רק בגלל צוות גדול יותר והרבה ניסיון וידע בניקיון אלא בשימוש במכונות מיוחדות שמבצעות עבודה יסודית יותר כמו מכונות שטיפה אוטומטיות, מכונות לניקוי שטיחים, מכונות קיטור וכמובן מכונת פוליש. מכונת פוליש לרצפה היא אחת המכונות הטובות ביותר כאשר פוליש לרצפה ישנה יכול לגרום לרצפה להיראות כמו חדשה.

גם מעלים שריטות וגם מחזיר את הברק

מכונת פוליש לרצפה ישנה יכולה להעלים את כל השריטות שיש בה. אמנם השריטות עדיין קיימות אך לא נראות כיוון שהחומר שבמכונת הפוליש ממלא אותן. מכונת פוליש יכולות למרוח שכבה דקה על כל סוגי הרצפות כולל פרקט ורצפות אבן וגם מרצפות טרצו ישנות. החומר הזה יכול להיות ווקס, קריסטל או חומרים אקריליים כאשר כל אחד מהחומרים משיג תוצאה מדהימה והעמידות שלהן כמו גם המחיר משתנים. שימוש במכונת פוליש לא אורך זמן רב אך הוא מצריך ידע ומקצועיות כיוון ששימוש לא נכון יכול ליצור נזק.

פוליש לרצפה ישנה
פוליש לרצפה ישנה

כל רצפה רוצה להבריק! תנו לה – התקשרו לקבוצת מעוז עכשיו: 1700-700-589

מאיפה משיגים פוליש לרצפה ישנה?

  • מכונת פוליש היא לא דבר שנמצא בבית ממוצע בישראל אך תוכלו לרכוש אותה. מכונת פוליש עולה בין אלפיים לעשרת אלפים שקלים כאשר רוב הדגמים הטובים יעלו לפחות שלושת אלפים שקלים. מכונה כזו מתאימה לשימוש כל כמה חודשים ואתם צריכים לעשות את השיקולים שלכם אם שווה לכם לקנות כאשר ברוב המקרים התשובה תהיה שלילית. לא כדאי לקנות לא רק בגלל שמכונת פוליש היא מכונה יקרה אלא בגלל שהיא מכונה מסובכת לתפעול ומצריכה ידע רב.
  • מכונת הפוליש אינה רק מורחת שכבת ווקס או קריסטל על הרצפה אלא מלטשת את השכבה העליונה שלה היטב. השכבה העליונה היא שכבה מלאת לכלוך, היא זו שמונעת מהברק להגיע אליכם לעין. בשימוש לא נכון נזק בלתי הפיך יכול להיגרם לרצפה ולכן כדאי לכם להזמין את שירותיה של חברת ניקיון מתאימה. אנחנו בקבוצת מעוז מבצעים פוליש לרצפה ישנה כבר מעל שני עשורים ונדע להתמודד במהירות וביעילות עם כל רצפה עד למראה חדש ורענן.
  • מי שלא רוצה לשכור את שירותיה של חברת ניקיון אך לא מעוניין לרכוש מכונת פוליש לעצמו, יכול להשכיר אותה. השכרת מכונות ניקיון אפשרית דרך חברות רבות וכך תוכלו להשתמש בה כמה שתרצו ואיך שתרצו בלי שאנשים אחרים נכנסים לכם לעסק או לבית. גם כאן כדאי לבדוק היטב שאתם יודעים איך לבצע את העבודה ושההשכרה משתלמת לכם.

איך אדע איזה סוג פוליש מתאים לי?

כששוכרים חברת ניקיון שתבצע פוליש לרצפה בבית לא שוכרים אותה רק לביצוע המשימה עצמה. נציגי החברה יגיעו אליכם לעסק, לבית או לכל מקום שרק תרצו כדי להציע לכם הצעת מחיר לגבי הניקיון הכולל ויסבירו לכם את כל פרטיו. יש רצפות ישנות יותר שצריכות מאמץ רב יותר והניקיון שלהם יעלה יותר וככל שיהיה יותר מה לנקות, יכול להיות שתקבלו מחיר אטרקטיבי. כך גם חברת הניקיון תוכל להמליץ לכם על סוג הפוליש המתאים כיוון שהמחירים שלהם שונים וההתאמה צריכה להיות מירבית.
אנחנו בקבוצת מעוז מבצעים פוליש לרצפה למגוון רחב של לקוחות מהמגזר הפרטי והציבורי.
אנחנו מגיעים עד אליכם ובודקים את השטח לפני שאנו מחליטים החלטות. עבודה מקצועית ומסודרת חשובה מאוד כדי להחזיר לבית את הברק ולהעלות את איכות החיים משמעותית.
פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם לכל בעיה או שאלה.
התקשרו עוד היום לפוליש לרצפה ישנה לטלפון מספר: 1700-700-589 ונשמח לעמוד לרשותכם.

פוליש לרצפה ישנה
פוליש לרצפה ישנה
מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button