התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

פוליש לרצפה מחיר למטר

פוליש לרצפה שישנה את המראה כולו

שימוש במכונת פוליש הפך להיות מאוד נפוץ בימינו ואם פעם היה מדובר על תהליך שלא היה קורה בכל בית, היום המחירים הרבה יותר אטרקטיביים והמכונות המופלאות הללו הרבה יותר נפוצות. מכונת פוליש יכולה להעלים שריטות ויכולה להחזיר את הברק שהיה לרצפה לפני שנזקי הזמן עשו את שלהם וכמו כל תהליך אחר, גם כאן עלינו לבצע סקר שוק כדי להגיע למחירים המשתלמים ביותר. לפוליש לרצפה מחיר למטר משתנה לפי סוג הפוליש ומצב הרצפות, כאשר גם בין החברות השונות יש מחירים שונים בפערים די גדולים.

לבחור את סוג הפוליש

פוליש לרצפה יכול להגיע להתבצע בכמה שיטות עם כמה חומרים. פוליש ווקס מוכר לחלקינו מעולם הרכב כאשר וקס שנמרח על הרכב גורם לו להיות מבריק מתמיד. לא רק שהווקס גורם לרכב להיות מבריק הוא גורם לשריטות שלו להיות הרבה פחות מורגשות וכך גם הרצפה שלכם יכולה לזכות בטיפול קפדני שיחזיר לה מראה נהדר. מלבד הווקס שהוא חומר זול יותר, יש את הקריסטל. פוליש קריסטלי אינו מורח שכבת ווקס על הרצפה אלא שכבת קריסטל חם שנטמע עם הרצפה ומקנה לה ברק לאורך זמן. פוליש קריסטל יקר יותר אך עמיד יותר.

פוליש לרצפה מחיר למטר
פוליש לרצפה מחיר למטר

במה תלוי מחיר הפוליש וכמה זה עולה?

  • כמו שכבר נאמר, לפוליש לרצפה מחיר למטר משתנה בין חברה לחברה ובין סוגי הפולישים. פוליש וקס יעלה אצל חלק מהחברות בין שבעה לשמונה שקלים למטר כאשר בחברות אחרות המחיר יעלה לחמישה עשר עד שישה עשר שקלים. המחירים הללו משתנים לפי ותק החברה והניסיון שלה כאשר לא כל חברה מבצעת אותה עבודה והניסיון מאוד משמעותי כאן. זהו המחיר לפוליש וקס כאשר פוליש קריסטל יעלה במקומות זולים בין עשרה שקלים לחמישה עשר שקלים ואצל חלק מהחברות המחיר שיוצע יהיה עשרים שקלים למטר.
  • מחיר הפוליש יכול להשתנות גם לפי מצב הרצפה. למרות שמדובר על אותו סוג פוליש ועל אותו שטח, לשני לקוחות שונים המחיר יכול להיות שונה בגלל שיש רצפות במצב טוב יחסית ויש רצפות ישנות מאוד שמצריכות עבודה מאומצת שדרוש לה זמן רב. בתים ישנים עם רצפות מלאות בלכלוך, כזה שלא ניתן להסיר אפילו לא בשטיפה מאומצת יכולים להשתנות לחלוטין עם מכונת פוליש איכותית וצוות ניקיון מנוסה כאשר עבודה כזו תעלה הרבה יותר מפוליש שמתבצע באופן שגרתי כדי לשמור על סטנדרט גבוה ומבריק.

כיצד להוזיל את עלויות הפוליש לרצפה?

לפוליש לרצפה מחיר למטר שאמנם נשמע זול אך בשטחים גדולים הוא יכול להיות הוצאה משמעותית. גם אם מדובר בדירה סטנדרטית בגודל מאה מטר רבוע יכול התענוג יעלה לכם כמעט 2000 שקלים. אם אתם רוצים לחסוך בעלויות אל תתפשרו על המחיר ונסו להתמקח עליו מעט. בנוסף, פוליש לרצפה יכול להיות משתלם יותר כשמבצעים אותו על שטחים גדולים יותר כך שהמחיר עבור מטר יהיה יותר משתלם. אנחנו בקבוצת מעוז מעניקים שירותי פוליש לרצפה למגוון רחב של לקוחות עם מחירים משתלמים ביותר בלי להתפשר על האיכות אך חברות רבות כן משתפרות על האיכות דבר שאתם צריכים להימנע ממנו.

פוליש לרצפה מחיר למטר – סקר שוק מושכל ומעמיק

אם אתם רוצים לבצע פוליש לרצפה במחירים נוחים חשוב מאוד שתבצעו סקר שוק מעמיק ומושכל. למה הכוונה? אל תלכו רק על המחיר הזול ביותר אלא חפשו באמת מה ההצעה הכי משתלמת. פוליש לא מתאים יכול לעשות בעיות רבות ובלתי הפיכות לרצפה דבר ממנו אתם כאמור רוצים להימנע. בחרו רק חברה מנוסה עם קבלות בשוק, אחת שמבצעת פוליש למגוון רחב של לקוחות.
פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button