התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

פוליש לרצפה עשה זאת בעצמך

איך עושים פוליש לרצפה לבד

פוליש לרצפה הוא אחד מצמדי המלים המוכרים ביותר בעולם הניקיון ואם עד היום לא הכרתם את המכונה המופלאה כדאי שתכירו. מכונת פוליש לרצפה היא מכונה שנראית כמו שואב אבק גדול וגבוה שבעצם מבריקה את כל הרצפות. במכונת הפוליש משתמשים לכמה מטרות כאשר הבולטת שבהם היא הברקת הרצפה והחזרת הרעננות בה אך המכונה יכולה גם להעלים שריטות. התרגלנו לחשוב שמכונת פוליש מגיעה רק עם חברת ניקיון מקצועית אך ניתן לנקות גם עצמאית ולנו בקבוצת מעוז חשוב שגם אם אתם מנקים לבד, הניקיון שלכם יהיה מושלם.

השלב הראשון: היכרות עם הרצפה וסוגי הפוליש

כל מיני מדריכים של פוליש לרצפה עשה זאת בעצמך מפוזרים ברשת וכולם יגידו לכם תחילה את החוק הכי חשוב: יש כמה סוגי פוליש ולא כל פוליש מתאים לכל רצפה. אמנם רוב בתי האב בישראל מורכבים מריצוף אך יש בתים עם ריצוף שונה כמו למשל מרצפות תרצו ישנות או ריצוף גדול שעשוי מחרסינה, יש גם רצפות שיש ויש רצפות בטון וכמובן אחת הרצפות שהולכות ונהיות יותר ויותר נפוצות, הפרקט. אם תבצעו פוליש לא מתאים לא רק שלא תשיגו את המטרה הרצויה אלא תעשו נזק שיכול להיות בלתי הפיך לרצפה.

פוליש לרצפה עשה זאת בעצמך
פוליש לרצפה עשה זאת בעצמך

פוליש לרצפה עשה זאת בעצמך: הגיע שלב המעשים

  • אחרי שבחרתם את סוג הפוליש המתאים הגיע הזמן גם לחשוב מה אתם בדיוק רוצים להשיג בפוליש. מכונת פוליש יכולה להיות מעולה להעלמת שריטות ובעיקר לרצפות פרקט שיש בהם הרבה שריטות, המכונה יכולה לעשות עבודה מופלאה. אם אתם רוצים להבריק את הרצפה חשוב מאוד שתבצעו את הפוליש המתאים ואל תתפתו ישר להשתמש בווקס למרות מחירו הזול, כיוון שהוא עמיד הרבה פחות.
  • כשמכונת הפוליש פועלת חשוב לעבור על כל אזורי הבית והמשרד. באמצעות מכונת פוליש ניתן לנקות כל אזור וכל משטח, גם משטחים גדולים למדי וגם מדרגות. חשוב לעבור בצורה מקיפה על כל שטחי הרצפה וגם בסמוך לפאנלים. ליד הפאנלים יכולים להצטבר שאריות של חומר אותם עליכם לנקות. הפסולת הזו יכולה להיות קשה כמו למשל במקרה של פוליש קריסטל ולכן חשוב לנקות אותה עם כלים מתאימים כמו למשל צמר פלדה, תוך הימנעות ביצירת שריטות.
  • ניתן למרוח כמה שכבות של פוליש. פוליש קריסטל למשל דורש הרבה יותר עבודה מאשר פוליש וקס אך הוא עמיד ואיכותי יותר. בפוליש קריסטל נמרחת על הרצפה שכבת קריסטל בעלת מספר שכבות שנטמעת עם הריצוף והופכת אותו למבריק ביותר. אמנם מדובר על פוליש יקר יותר ומסובך יותר אך בסופו של דבר ההברקה הזו בלתי ניתנת להשוואה ומחזיקה מעמד זמן רב.

מאיפה משיגים מכונת פוליש?

פוליש לרצפה עשה זאת בעצמך נשמעת כמו משימה פשוטה ביותר אך אחת המשימות היותר קשות היא להישג מכונת פוליש. מכונת פוליש עולה כמה אלפי שקלים ואם אתם לא מתכוונים לנקות את הבתים של כל השכונה אין באמת צורך שתקנו אחת. אם אתם בכל זאת רוצים לבצע פוליש עצמאי מכל מיני סיבות, תוכלו להשכיר מכונת פוליש מחברת ניקיון בתענוג שיעלה לכם רק כמה מאות שקלים.

גם כאן כדאי מאוד לבצע את החישוב האם העניין משתלם שכן על כל מטר של פוליש מטעם חברת ניקיון תשלמו בערך 15 שקלים מה שיכול להיות אטרקטיבי יותר.

פוליש לרצפה זו משימה לצוות מקצועי כמו שיש לנו בקבוצת מעוז. אל תיקחו סיכונים עם הרצפה שלכם ולפעמים הרצון להחזיר את הברק והחדשנות שהיו לה בעבר יכולים להיגמר בהרס רב יותר. פנו אלינו עוד היום להצעות מחיר ולבירורים נוספים ונשמח לעמוד לשירותכם.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button