מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ- שירותי ניקיון
 
 
 
 
 
4.5
7 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2594082
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פוליש לרצפות

 

כיצד מבצעים פוליש לרצפות?


שירותי פוליש וניקיון מתאימים עבור בתים פרטיים, משרדים ובניינים משותפים. באמצעות שירות מןהסוג הזה ניתן לחדש את מראה הרצפה ולהחזיר לה את הברק והחיוניות. יחד עם זאת, מדובר על תהליך מורכב הדורש הקפדה על מספר שלבים. בשלב הראשון נדרשת חברת הניקיון לזהות את סוג הרצפה ולבחור בהתאם את שיטת הפוליש ואת חומרי הניקיון. עליה להפעיל את כל הניסיון העומד לרשותה, להתייעץ עם אנשי מקצוע ולשמור על תהליך אחיד ורציף. בשלב השני מתבצע הפוליש והניקיון בפועל כאשר לאחר מכן ניתן להתחיל בתחזוקה שוטפת.

 
 
המטרה העיקרית של פוליש לרצפות הוא לשפר את מראה הסביבה. באמצעות פוליש ניתן להעלות את ערך הנכס, להבטיח סטריליזציה מלאה ולייצר היגיינה ברמה גבוהה. העלות של פוליש לרצפות נמוכה יותר מכפי שנהוג לחשוב ואפשר לבצע אותה בכל שלב.

אף על פי כן, מאוד כדאי להשקיע בחברת ניקיון העומדת בקריטריונים הבאים:


  • שימוש בחומרי ניקיון איכותיים וללא חומרים רעילים
  • יישום טכניקות פוליש מתקדמות
  • ניצול יכולות טכנולוגיות לטובת פוליש עמיד
  • ניקיון לפני ואחרי הפוליש לצורך הבטחת היעילות.
 
 
 
פוליש לרצפות
 
 
 
 
 
 
 
 
כל רצפה רוצה להבריק! תנו לה – התקשרו לקבוצת מעוז עכשיו: 1700-700-589
 

מי יכול לבצע פוליש לרצפות?


מעבר לכל האמור לעיל, יש לציין כי בניגוד לשירותי ניקיון רגילים לא ניתן לבצע את הפוליש באופן עצמאי. רק חברות ניקיון עם הציוד המתאים יכולים להציע שירותי פוליש במחיר משתלם ואטרקטיבי. בדיוק בשביל השירות הזה אנחנו כאן.

בחברת מעוז אחזקה ניקיון ושרותים בע"מ גאים להציע שירותי פוליש לרצפות עבור לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. עם השנים צברנו ניסיון משמעותי בניקיון של בתים ומשרדים ואנו יודעים כיצד לבצע את הפוליש עבור כל סוגי הרצפות. השאירו פרטים באתר ונטפל בכם בהקדם האפשרי.

רוצים פרטים נוספים עבור פוליש ווקס שלנו? זקוקים לייעוץ מקצועי? צוות המומחים של מעוז אחזקה ניקיון ושירותים ישמח לעמוד לשירותכם, להשיב על כל שאלה ולהזמין גם אתכם להצטרף לקהל הלקוחות המרוצים של החברה.
 
התקשרו עוד היום: 1700-700-589
 
פוליש קריסטליפוליש קריסטלי
פוליש ווקס לבית פוליש ווקס לבית
פוליש ווקס לבית פוליש ווקס לבית