התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

פוליש מחיר למר

תגידו שלום לרצפה הישנה

הרצפה היא אחד האלמנטים הכי חשובים בעיצוב. לכולנו חשוב מקום עבודה ודירה יפים ונקיים אך לפעמים לא משנה כמה אנחנו מתאמצים אנחנו פשוט לא מצליחים להגיע אל המטרה: בית נקי ומבריק. כדי להבריק את הרצפה חומרי ניקוי רבים וניקיון אינטנסיבי לא תמיד יעזרו ולפעמים כל מה שאתם צריכים זה מכונת פוליש איכותית שתבצע עבודה יסודית שיד אדם לא יכולה לעשות. מכונת הפוליש היא פלא אמיתי ומאז שהיא נכנסה לעולם אנשים רבים משתמשים בה במגזר הפרטי, העסקי וגם התעשייתי.
פוליש מחיר למר
פוליש מחיר למ

אלו סוגים של פוליש לרצפה קיימים?

מכונת פוליש היא מכונה שיכולה לנקות את השכבה העליונה והבעייתית של הרצפה. במהלך ימי חיינו אנחנו מלכלכים את הרצפה בכתמים שונים מאוכל ומבוץ וגם אחרי ניקיון מאסיבי, חלק מהם נשאר. עם חלוף הזמן הרצפה תאבד מהברק שלה וגם רצפות שיעברו ניקיון כל יום בסופו של דבר יהיו מעט עכורות. כדי להבריק את כל סוגי הרצפות מכונה פוליש ווקס יכולה לעשות עבודה מעולה כך שהיא לא רק מבריקה את הרצפה אלא מעלימה שריטות. יש את פוליש קריסטל שפועל בצורה דומה לפוליש ווקס אך הוא עמיד ויציב יותר לאורך זמן. פוליש קריסטל ניתן לחדש כל שנה או שנתיים והוא מתאים למקומות ציבוריים.

איזה פוליש מתאים לעסקים ולמוסדות?

עוד סוגי פוליש לרצפה נקרא פוליש אקרילי. בפוליש זה מפוזרים חומרים אקריליים שיוצרים שכבה עמידה ביותר ומעט גמישה כך שהיא מתאימה מאוד למקומות ציבוריים הומה אדם ולמשקלים כבדים שנוסעים עליה כמו למשל למפעלים, אולמות תצוגה או קניונים. לפוליש מחיר למ"ר שבין 8 שקלים ל20 שקלים מה שמשתנה מאוד לפי סוג הפוליש ולפי כמות העבודה שצריכה להתבצע. רוב חברותה ניקיון מציבות תנאי לשטח מינימלי להגעתם והמחיר יכול להשתנות בין חברה לחברה.

כל סוגי הפוליש באופן הכי מקצועי שיש בקבוצת מעוז

  • כשמדברים על מכונת פוליש מחיר למ"ר יכול להיות בהבדלים די משמעותיים בין חברה לחברה ובסוף תבינו שאצלנו הבחירה תמיד הכי כדאית. מדוע? לנו בקבוצת מעוז יש ניסיון עתיר שנים של למעלה משני עשורים ומגוון רחב של לקוחות. מעל לחמש מאות עובדים פועלים אצלנו מידי יום כדי לספק עוד לקוח מרוצה ואתם יכולים בקלות להיכנס למעגל הלקוחות ולקבל את השירות הכי טוב.
  • מלבד המחיר האטרקטיבי שאנו מציעים לא רק לשירותי פוליש לרצפה אלא לניקיון ואחזקה באופן כללי, אנחנו מבצעים עבדוה איכותית ויסודית. יש הרבה חובבנים שיציעו לכם מחירים יותר זולים אך אתם תקנו חתול בשק. בסופו של דבר הברק לא יחזור ויכול להיות שסתם בזבזתם זמן וכסף עם חברה שלא תסכים לשמוע את התלונות שלכם. כדי לקבל את הרצפה האיכותית ביותר עם ברק שלא ראיתם כבר הרבה זמן, תבחרו את הבחירה הנכונה ביותר בלי לנסות לחסוך כסף בחירת חברות בלי קבלות ובלי ניסיון.

מחיר הפוליש לפי מצב הרצפה

לניקיון פוליש מחיר למ"ר יכול להגיע גם ל20 שקלים מטר ויותר במידה ומדובר ברצפה שהמצב שלה מאוד חמור. יש רצפות ביתיות שסך הכול רוצות להיות מבריקות ויש רצפות שגם מעבר של מכונת פוליש פעם אחת לא תספיק. מקומות כאלו צריכים ניקיון מאסיבי ועבודה יסודית ונכונה עם מכונת הפוליש כדי שהיא תהיה באמת יעילה. עם הניקיון שלנו במעוז אחזקה שירותים וניקיון בע"מ, תהיו בטוחים שגם מחסנים נטושים ייראו לכם ראויים למחייה וגם דירה במצב רע מאוד עם ניקיון איכותי יחזור להיות דירת פאר. פנו אלינו עוד היום לכל נושא ונשמח לעמוד לשירותכם.
פוליש מחיר למר
פוליש מחיר למר

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button