התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

שירותי ניקיון לבתים

תוכן העניינים

מה כולל סל שירותי ניקיון לבתים?

בעלי בתים ודירות יודעים כי באמצעות שירותי ניקיון ניתן לשמור על איכות חיים גבוהה. שירות מן הסוג הזה הוא אינו פריבילגיה, אלא חלק בלתי נפרד מסגנון המגורים המודרני. אצל רוב המשפחות אין מספיק זמן פנוי לניקיון עצמאי של הבית. ניגוב אבק אחת למספר ימים או אפילו טאטוא כללי של הסלון, המטבח וחדרי השינה אינם נותנים מענה על הצרכים. האפשרות היחידה לשמור על רמת החיים ולהימנע מבעיות בריאותיות היא להזמין שירותי ניקיון לבתים מקצועיים.

שירותי ניקיון לבתים
שירותי ניקיון לבתים

סל שירותי ניקיון לבתים כולל את הפעולות הבאות:

  • ניקוי יסודי לאחר בנייה או שיפוץ
  • הכנת הבית להכנסת חפצים ואכלוס
  • מתן המלצות לניקוי ותחזוקה שוטפת של הבית
  • שימוש בציוד ניקיון מתקדם
  • בחירת חומרי ניקיון בטוחים, יעילים וידידותיים לסביבה
  • אפשרות לתיאום ריסוס והדברה נגד מזיקים
  • מתן אחריות על עבודות ניקיון מיוחדות

כיצד מזמינים שירותי ניקיון לבתים?

הזמנת שירותי ניקיון פשוטה יותר מכפי שנהוג לחשוב וכיום מנצלים אותה לקוחות בכל רחבי הארץ.ראשית, אפשר להשתמש במידע המופיע באתרי האינטרנט וליצור קשר עם חברות העוסקות בתחום הניקיון. חברות ניקיון מעסיקות צוותים מגוונים וכך מבטיחות מענה על צרכיה לקוחות במשך 24 שעות ביממה. שנית, רצוי לקבל המלצות על חברות ולתאם פגישת ייעוץ לצורך קביעת הסכם ניקיון.

קבוצת מעוז אחזקה וניקיון בע"מ מציעה גם שירותי ניקיון לבתים. עם הזמן צברנו ניסיון וידע בתחום הניקיון וכעת עומדים לרשותנו כל הכלים הדרושים לביצוע עבודה יסודית. אנו מתמחים בניקיון יסודי במהלך השגרה או לאחר הצפה, שיטפון ונזקי שריפה. הצוות שלנו יגיע אליכם בהקדם עם שואבי אבק, מכשירי קיטור, מכונות שטיפה בלחץ, ציוד פוליש, טאטוא וקרצוף ועוד. השאירו פרטים באתר או חייגו בהקדם לנציגי הקבוצה.

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button