התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

שירותי ניקיון לעסקים

תוכן העניינים

שירותי ניקיון לעסקים
שירותי ניקיון לעסקים

שירותי ניקיון לעסקים הם מהשירותים הנפוצים ביותר של כל חברת תחזוקה. למעשה הם כל כך מבוקשים וחיוניים עד כדי כך שיש חברות שמספקות רק שירותי ניקיון בלבד. חברת הניקיון מעסיקה עובדים שונים, מכשירה אותם לבצע את הניקיון בשטח ומדריכה אותם כיצד להתנהל בבתי העסק, מול הלקוחות, מול העובדים, נהלי בטיחות, עבודה בטוחה עם חומרי ניקיון שונים וכמובן תדרוך המאפיין את סוג הניקיון והיקף העבודה הנדרש לכל לקוח בהתאם לצרכיו.

שירותי הניקיון לעסק של קבוצת מעוז הינה מהטובים ביותר בתעשייה. החברה מעסיקה מעל 500 עובדים, פועלת עם רישיון עסק מטעם משרד התמ"ת ומעניקה תנאים סוציאליים מלאים לכל עובדיה כחוק. על כן לקוחות החברה יכולים להיות רגועים ובטוחים לגבי עובדי הניקיון המגיעים אליהם למשרד או בית העסק ולגבי המוטיבציה שלהם לעבוד ולבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

למה דואגת חברת הניקיון?

ניקיון העסק עשוי להשתנות בין בית עסק אחד לאחר בהתאם לגודל השטח שצריך לכסות ולנקות, כמות העובדים והאורחים במקום, נוחות העבודה והניקיון, שירותי ניקיון מיוחדים הנדרשים במקום, מכשור מיוחד הנדרש במקום ועוד. בהתאם לסוג השירות הנדרש החברה תאפיין מול הלקוחות את הצרכים שלהם, תדירות השירות, האם דרושים שירותי ניקיון מיוחדים כמו למשל ניקוי ספות, ניקיון חלונות בגובה וכו'…

איך לבחור חברת ניקיון מקצועית לעסק שלנו?

  • תדירות העבודה – האם חברת הניקיון יכולה לספק לכם את השירות בהתאם לתדירות העבודה והזמינות הנדרשת לכם? יש למשל חברות ניקיון שלא מספקות שירותי ניקיון בלילה למשל ולכן אם חשוב לכם שהניקיון יתבצע בלילה כשאין עובדים במשרד ודאו אפשרות זו מול חברת הניקיון.
  • סוג השירות הנדרש – לא כל חברת ניקיון מספקת את כל המעטפת המלאה לעסקים. שירותי ניקיון לעסקים יכולים להתחבר למגוון רחב של שירותים ויכולים להיות מקבץ קטן של כמה שירותים שהלקוח מספק. לדוגמה: כדי לנקות חלונות בגובה למשל, שירות החיוני בבתי עסק רבים, נדרש אישור עבודה בגובה הכרוך בקורס בטיחות תואם.
  • המלצות – תמיד טוב לבדוק את ההמלצות אודות החברה וכמובן לבדוק עם לקוחות קיימים של החברה האם הם מרוצים מהשירות, מה דעתם באופן כללי וגם הערות לשיפור יתקבלו בברכה כדי לדעת עם מה אתם מתמודדים.
  • שירותי ניקיון לעסקים חשוב מאוד לוודא שחברת הניקיון הינה בעלת רישיון עסק ורישיון משרד התמ"ת מה שמצביע על כך שהחברה מעסיקה עובדים על פי החוק, עם כל התנאים הסוציאליים המלאים לעובדים.
  • שירותי ניקיון לעסקים – מרבית בתי העסק מעדיפים מנקה קבוע במידה והוא עושה את העבודה על הצד הטוב ביותר כמובן וצובר אמינות אצל בעל העסק הרי שהם יעדיפו את המנקה שהם רגילים אליו – ודאו עם החברה האם זה בסדר מבחינתם.
  • שירותי ניקיון לעסקים– האם העובדים עוברים גם הכשרות מקצועיות על ידי החברה?

תכנון נכון של העבודה הנדרשת יכול לחסוך לכם הרבה מאוד כסף:

חשוב מאוד לתכנן היטב את סוג השירות שאתם צריכים ולאפיין מול חברת הניקיון בצורה מפורטת ככל הניתן שכן תוכלו לקבל את השירות הנדרש לכם, בעלויות הנדרשות לכם ולא לשלם על שירותים או שעות עבודה שאתם לא צריכים.

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button